تورج اصلانی برنده جایزه بهترین فیلمبرداری بالیوود 2021

 

 

 

به گزارش سلام سینما به نقل از منصور جهانی، تورج اصلانی مدیرفیلم‌برداری فیلم سینمایی مالیخولیا» جایزه بهترین فیلم‌برداری دومین دوره جشنواره بین‌‌المللی فيلم «بالیوود» ۲۰۲۱ در کشور هندوستان را از آن خود کرد. 
فيلم سينمايى «مالیخولیا» Melancholia به كارگردانى و تهيه‌كنندگى مرتضی آتش ‌زمزم، با فیلمبرداری حسن اصلانی و مدیریت فیلمبرداری تورج اصلانى در جدیدترین حضور بین‌المللی خود؛ به نمایندگی از سینمای ایران در بخش رقابتی دومین دوره جشنواره بین‌‌المللی فيلم «بالیوود» Bollywood در کشور هندوستان روی پرده رفت و جایزه بهترین فیلمبرداری و لوح تقدیر این رویداد معتبر سینمایی به تورج اصلانى سینماگر خلاق و نوگرای ایرانی اهدا شد.

اعضای هیئت داوران دومین دوره جشنواره بین‌‌المللی فيلم «بالیوود» عبارت بودند از: «آشوک رین» Ashok Rane کارگردان و منتقد سینما از هندوستان ـ رئیس هیئت داوران، دکتر «آشوک میشرا» Ashok Mishra فیلمنامه‌نویس و استاد دانشگاه از هندوستان«، «آمیت رای» Amit Rai کارگردان از هندوستان، «توقیر احمد» Tauquir Ahmed بازیگر و کارگردان از بنگلادش و خانم «ماریان بورگو» Marianne Borgo بازیگر از کشور فرانسه.

دومین دوره جشنواره بین‌‌المللی فيلم «بالیوود» در بخش‌های مختلف رقابتی و غیرقابتی و با ارزیابی آثار سینمایی، مستند، کوتاه، فیلمنامه، موزیک ویدیو، فیلم‌های هندی و ... از سینماگران کشورهای جهان در روزهای 21 تا 23 آبان ماه امسال (12 تا 14 نوامبر 2021) به صورت آنلاین در شهر بمبئی در کشور هندوستان برگزار شد.

برای اطلاع بیشتر: 
www.bollywoodinternationalfilmfest.com

 

 

به نقل از پایگاه خبری سلام سینما